معرفی سایت بساز و بفروش

سایت بساز و بفروش به عنوان بستری برای یادگیری، ساخت و فروش محصولات دست ساز هنری و تولیدات مشاغل خانگی و صنایع دستی به وجود آمده است. شعار ما نشان دهنده هدفی است که در نظر داریم:

یاد بگیر، بساز، بفروش

وبسایت بساز و بفروش زیرمجموعه ای از شرکت «هنر پروران آروین پارتاک» با مسئولیت محدود می باشد. این شرکت در تاریخ ۱۳۹۷/۲/۳۱ به شماره ثبت ۶۰۵۳۸ و با شناسه ملی ۱۴۰۰۷۶۰۲۳۵۶ فعالیت خود را آغاز کرده است.

معرفی سایت بساز و بفروش

یاد بگیر

دوست دارید که با استفاده از مواد اولیه کالایی را تولید کنید و برای خودتان منبع درآمدی داشته باشید؟ سایت بساز و بفروش این امکان را به شما خواهد داد. ما به کمک افراد ماهر در کلیه زمینه های هنری امکان آموزش انواع مشاغل خانگی و صنایع دستی را برای شما فراهم خواهیم کرد.

بساز

گام بعد از یادگیری، امکان ساختن انواع محصولات است. شما می توانید با تهیه مواد اولیه به راحتی و بدون داشتن کارفرما، به طور مستقیم محصولاتتان را با بهترین کیفیت و کمترین هزینه تولید کنید. ضمنا می توانید تولید کالاهای سفارشی را قبول کنید و مشتری های خاص خودتان را داشته باشید.

بفروش

نقش اصلی سایت بساز و بفروش این است که محصولات شما را به بهترین شکل ممکن در فضای مجازی نمایش دهد و برای شما جلب مشتری کند. این کار از طریق وب سایت، شبکه های مجازی و کانال های اطلاع رسانی معتبر انجام می شود و مدیران سایت بساز و بفروش تمام تلاش خودشان را خواهند کرد تا محصولات شما توسط مشتریان دیده شود.

اهداف کلی سایت «بساز و بفروش»

هدف اصلی سایت «بساز و بفروش» ایجاد بستری برای فروش تولیداتی است که افراد مختلف در سراسر کشور تحت عنوان مشاغل خانگی تولید می‌کنند و به دنبال بازاری برای فروش محصولاتشان هستند. این تولیدات می‌تواند شامل چیزهای مختلفی از جمله پوشاک، تزئینات، جواهرات، خوراکی‌ها، لوازم منزل و حتی صنایع دستی مختلف باشد. البته این فقط یکی از اهداف ما در سایت «بساز و بفروش» است. به طور کلی امیدواریم که در این سایت به اهداف زیر دست پیدا کنیم:

فروش تولیدات شما

همان‌طور که گفتیم هدف اصلی ایجاد محیطی امن و پربازدید جهت جلب مشتری برای انواع تولیدات مختلف هنرمندان ایران زمین خصوصاً در زمینه مشاغل خانگی است.

آموزش هنر شما به دیگران

خیلی از افراد هستند که تمایل دارند تا کارهای مختلف را یاد بگیرند و بتوانند دست به تولید بزنند. ما این امکان را برای آن‌ها فراهم خواهیم کرد. نقطه قوت «بساز و بفروش» در این است که اکثر مطالب آموزشی آن را کسانی نوشته‌اند که خودشان در این زمینه سررشته دارند و در حال تولید آن محصول هستند. ضمن این که سایر تولیدکننده‌های آن محصول می‌توانند مطلب منتشر شده را تکمیل کنند. این هدف «بساز و بفروش» یک تیر و دو نشان است: افراد هنرجو می‌توانند هنر مورد نظرشان را یاد بگیرند و به جرگه تولیدکننده‌ها بپیوندند و افراد هنرآموز می‌توانند با ارسال مطلب آموزشی از سایت «بساز و بفروش» حق التحریر دریافت کنند.

ساخت کالای سفارشی

بسیاری از افراد هستند که در جستجوهای اینترنتی خودشان به کالایی برخورد می‌کنند و به دنبال کسی هستند که بتواند آن را برایشان تولید کند. مثلاً مدل خاصی از لباس بافتنی یا حتی کالایی که قبلاً داشته‌اند و دوست دارند که کسی آن را با همان مشخصات برایشان تولید کند. این افراد می‌توانند از طریق گزینه «سفارش ساخت کالا» کالای مورد نظر خودشان را ثبت کنند تا هنرمندان سایت، آن کالای خاص را برایشان تولید کنند.

ترفندهای خانه و زندگی

بازدیدکننده‌های «بساز و بفروش» بسیار زیاد و از با سلیقه‌ها و تجربه‌های مختلف هستند. این افراد می‌توانند تجربیات خودشان در زمینه‌های مختلف از جمله خانه‌داری، مشاغل، نگهداری لوازم، آشپزی و… را تحت عنوان «ترفندها و تجربه‌ها» با دیگران در میان بگذارند. مدیریت سایت «بساز و بفروش» برای این مطالب هم حق التحریر مجزایی در نظر گرفته است.