دوشنبه , ۵ آبان ۹۹

سیستم پرداخت امن

مهمترین بخش هر خرید و فروش اینترنتی مربوط به مرحله پرداخت هزینه است. کاربران سایت بساز و بفروش می توانند با اطمینان کامل از امنیتی که در ساختار سایت وجود دارد به خرید و فروش بپردازند و از این تجربه خودشان لذت ببرند.

سیستم پرداخت امن

پرداخت امن چیست؟

پرداخت امن یعنی این که خریدار و فروشنده از خرید و فروش خودشان مطمئن باشند و بدانند که تراکنش های مالی چگونه انجام می شود.
ایجاد فضایی برای اطمینان دو طرف معامله کاری است که مدیران سایت بساز و بفروش با توجه به ویژگی های فضای کسب و کار مجازی با دقت و ظرافت خاصی انجام داده اند.
سایت بساز و بفروش زیرمجموعه ای از شرکت هنرپروران آروین پارتاک است. شرکت هنرپروران آروین پارتاک با مسئولیت محدود به شماره ثبت ۶۰۵۳۸ در تاریخ ۳۱/۰۲/۹۷ نزد مرجع ثبت شرکت ها به ثبت رسیده است. این شرکت به منظور پرداخت امن اینترنتی با درگاه های پرداخت اینترنتی امن قرارداد دارد و کاربران می توانند با امنیت کامل و با کمترین خطا در تراکنش های بانکی از طریق کارت های متصل به شبکه شتاب اقدام به خرید از سایت بساز و بفروش بکنند.

روند کلی پرداخت امن زیر نظر سیستم بساز و بفروش به این شرح است:

  • خریدار محصول مورد نظر خود را انتخاب می کند و بعد از نهایی کردن خرید خود به درگاه پرداخت اینترنتی وصل می شود.
  • وجه کالا به حساب مربوط به شرکت «هنرپروران آروین پارتاک» واریز می شود و در این حساب می ماند.
  • خرید شما به اطلاع فروشنده می رسد و او ظرف مدت ۲ روز کاری محصول را از طریق پست برای شما ارسال کرده و کد رهگیری محصول را در سایت ثبت می کند.
  • بعد از تحویل کالا به خریدار مدت زمان ۲۴ ساعت فرصت برای بررسی محصول وجود دارد و بعد از اتمام این زمان وجه کالا به حساب فروشنده واریز می شود.
  • در صورتی که فروشنده در ارسال کالا در زمان مقرر تعلل کند وجه واریز شده توسط خریدار بعد از فرجه زمانی تعیین شده به حسابش بازگردانده خواهد شد.