راهنمای قبول/سفارش ساخت کالا

سیاست وجودی گزینه «سفارش ساخت کالا» در سایت بساز و بفروش مربوط به افرادی است که کالای خاصی را داشته یا دارند و می خواهند که کسی مشابه آن را برایشان تولید کند و ارتباط دادن این افراد با تولیدکنندگانی است که خبره این کار هستند.

راهنمای قبول/سفارش ساخت کالا

ممکن است چیزی را در جایی ببینید و دوست داشته باشید که کسی آن را برای شما تولید کند یا حتی چیزی را قبلا داشته اید و به دنبال تولید کننده ای هستید تا آن را با همان خصوصیات برای شما تولید کند. این کالا می تواند شامل هر چیزی باشد؛ از لباس و بافتنی گرفته تا صنایع دستی و عروسک و حتی خوراکی های محلی.

سایت بساز و بفروش در قسمت «سفارش ساخت کالا» این امکان را به شما می دهد و شما می توانید با ثبت سفارش خودتان از تولیدکننده های سایت درخواست کنید تا کالای شما را با ویژگی های منحصر به فردش تولید کنند.

سفارش ساخت کالا

برای سفارش ساخت کالا به ترتیب زیر عمل کنید:

ابتدا با نام کاربری خودتان وارد سایت شوید.

در سایدبار سمت راست صفحه اصلی بر روی بنر «سفارش ساخت کالا» کلیک کنید.

در فرمی که به شما نشان داده شده فیلدهای مربوط به نام کالا، مشخصات کالا، آپلود عکس کالا، قیمت پیشنهادی، تعداد مورد نیاز، مدت زمان پیشنهادی و شماره تماس را تکمیل کنید.

دقت داشته باشید که هزینه ارسال کالای سفارشی بر عهده خریدار است.

بر روی دکمه ارسال کلیک کنید.

سفارش شما توسط مدیریت سایت بررسی می شود و به اطلاعات تولیدکنندگان فعال سایت که در زمینه هنری مورد نظر شما فعال هستند می رسد.

بعد از انتخاب نهایی تولید کننده، محصولی با مشخصات شما در سایت بارگزاری می شود و شما باید به عنوان خریدار، آن محصول را خریداری کرده و مبلغ آن را به حساب شرکت «هنر پروران آروین پارتاک» بپردازید.

دقت داشته باشید که پس از واریز وجه امکان لغو درخواست وجود ندارد.

بعد از پرداخت مبلغ پروسه تولید محصول شما در مدت زمانی که اعلام کرده اید شروع می شود و بعد از تکمیل برای شما ارسال خواهد شد.

لازم به ذکر است که مبلغ واریز شده توسط فرد سفارش دهنده تا زمان تکمیل و ارسال کالا به صورت امانی در اختیار شرکت «هنر پروران آروین پارتاک» خواهد بود و پس از این که محصول به دست سفارش دهنده رسید این مبلغ به تولیدکننده پرداخت خواهد شد.