راهنمای قبول/سفارش ساخت کالا

سیاست وجودی گزینه «ثبت سفارشات» در سایت بساز و بفروش مربوط به افرادی است که کالای خاصی را داشته یا دارند و می خواهند که کسی مشابه آن را برایشان تولید کند و ارتباط دادن این افراد با تولیدکنندگانی است که خبره این کار هستند.

راهنمای قبول/سفارش ساخت کالا

ممکن است چیزی را در جایی ببینید و دوست داشته باشید که کسی آن را برای شما تولید کند یا حتی چیزی را قبلا داشته اید و به دنبال تولید کننده ای هستید تا آن را با همان خصوصیات برای شما تولید کند. این کالا می تواند شامل هر چیزی باشد؛ از لباس و بافتنی گرفته تا صنایع دستی و عروسک و حتی خوراکی های محلی.

سایت بساز و بفروش در قسمت «سفارش ساخت کالا» این امکان را به شما می دهد و شما می توانید با ثبت سفارش خودتان از تولیدکننده های سایت درخواست کنید تا کالای شما را با ویژگی های منحصر به فردش تولید کنند.

سفارش ساخت کالا

برای سفارش ساخت کالا به ترتیب زیر عمل کنید:

ابتدا با نام کاربری خود وارد سایت شوید.
در نوار بالای سایت بر روی گزینه «سفارش ساخت کالا» کلیک کنید.
در فرمی که به شما نشان داده شده نام محصول، زمینه هنری، توضیحات و مشخصات کامل و تعداد کالای مورد نظر خودتان را وارد کنید.
اگر عکسی از کالا دارید آن را در قسمت «آپلود فایل» قرار بدهید.
قیمت پیشنهادی خودتان را برای تولید کننده ها اعلام کنید. (دقت داشته باشید که به طور پیش فرض هزینه ارسال کالای سفارشی بر عهده خریدار است مگر این که تولیدکننده در زمان قبول سفارش این هزینه را تقبل کند.)
بر روی دکمه ثبت سفارش کلیک کنید.
کالای شما ثبت شده است و طی ۷۲ ساعت پیشنهادهای تولیدکنندگان برای شما ارسال خواهد شد. شما می توانید از قسمت «پیگیری کالای سفارشی» در پروفایل کاربری تان، کالاهای سفارش داده شده خودتان را پیگیری کنید.
زمانی که تولید سفارش شما توسط تولیدکننده ها قبول شد پیشنهادهای آن ها در قسمت «پیگیری کالای سفارشی» برای شما نمایش داده می شود و شما از بین آن ها بهترین پیشنهاد را از نظر قیمت و زمان تحویل انتخاب می کنید.
با انتخاب تولیدکننده مورد نظرتان پروسه تولید کالا شروع می شود و در این مرحله شما باید وجه کالا را از طریق درگاه پرداخت اینترنتی به حساب شرکت «هنرپروران آروین پارتاک» واریز کنید. (دقت داشته باشید که پس از واریز وجه امکان لغو درخواست وجود ندارد.)
بعد از این که مدت زمان تعیین شده توسط تولیدکننده به اتمام رسید او کالای تولید شده را برای شما ارسال خواهد کرد.
قبول ساخت کالا
برای قبول تولید کالای سفارشی به ترتیب زیر عمل کنید:

از طریق پنل کاربری فروشنده وارد گزینه «درخواست های سفارش» شوید.
سفارش هایی که برای شما ارسال شده را بررسی کنید و در صورتی که توانایی تولید هر یک از آن ها را دارید شرایط مالی و زمانی خود را ثبت کنید.
پیشنهاد شما به همراه سایر پیشنهادها برای خریدار ارسال می شود و در صورتی که پیشنهاد شما توسط خریدار انتخاب شد در همین قسمت آن را مشاهده خواهید کرد و موظفید که در زمان تعیین شده آن را تولید کرده و برای خریدار ارسال کنید.
خریدار بعد از انتخاب تولیدکننده کننده مورد نظر خود هزینه محصول را به حساب شرکت «هنرپروران آروین پارتاک» واریز خواهد کرد.
وقتی که کالا به دست خریدار رسید ۲۴ ساعت بعد مبلغ آن به حساب شما واریز خواهد شد.