دوشنبه , ۵ آبان ۹۹

راهنمای عضویت

هر سایتی برای کاربران خودش امکانات ویژه ای را تدارک دیده است. سایت بساز و بفروش هم در صدد آن است که بهترین محصولات تولید شده توسط فروشندگان خودش را با کمترین قیمت و بیشترین کیفیت در اختیار کاربرانش قرار بدهد.

راهنمای عضویت در سایت

در صورتی که بخواهید در سایت بساز و بفروش فعالیت داشته باشید باید ابتدا عضو سایت بشوید. برای عضویت به ترتیب زیر عمل کنید:

بر روی گزینه «ورود/عضویت» در نوار بالایی سایت کلیک کنید.

در صفحه ای که باز می شود دو قسمت مجزا وجود دارد. قسمت سمت راست مربوط به کاربرانی است که قبلا عضو سایت شده اند و تمایل به ورود پیشخوان اختصاصی خودشان را دارند.

اگر قصد عضویت در سایت را دارید باید در قسمت سمت چپ فیلدهای مربوط به ایمیل و رمز عبور را تکمیل کنید.

دقت داشته باشید که انتخاب رمز عبور ضعیف از ادامه ثبت نام شما جلوگیری می کند. بنابراین سعی کنید که رمز عبور قوی انتخاب کنید.

اگر قصد خرید محصولات موجود در سایت را دارید باید گرینه «مشتری هستم» را انتخاب کنید تا وارد حساب کاربری مخصوص مشتری ها بشوید. در این پیشخوان شما می توانید سوابق خرید خودتان را مشاهده کنید، با مدیران سایت از طریق تیکت در ارتباط باشید و… .

در پیشخوان بالا گزینه «فروشنده شو» به شما این امکان را می دهد تا از پنل مشتری به پنل فروشنده ارتقا پیدا کنید.

اما اگر دوست دارید که به عنوان فروشنده در سایت بساز و بفروش فعالیت داشته باشید با انتخاب گزینه «فروشنده هستم» فیلدهای جدیدی برای شما باز می شود که باید آن ها را تکمیل کنید.

پس از تکمیل فیلدهای مورد نیاز شما می توانید به عنوان فروشنده عضو سایت بساز و بفروش بشوید و پیشخوان فروشنده خودتان را مشاهده کنید. دقت داشته باشید که انتخاب رمز ضعیف در این مرحله هم مانع از ادامه عضویت شما خواهد شد.

در پیشخوان فروشنده می توانید محصول اضافه کنید و سایر فعالیت های خودتان را مدیریت کنید.

عضویت در سایت از طریق موبایل

اگر خواستید با تلفن همراهتان عضو سایت بشوید باید به همین شیوه پیش بروید و غیر از کمی تفاوت ظاهری اصل موضوع هیچ تفاوتی با چیزی که در بالا گفتیم ندارد.

مزایای عضویت در سایت بساز و بفروش

بعد از عضویت در سایت به عنوان خریدار می توانید محصولات ارائه شده در فروشگاه های متنوع سایت بساز و بفروش را خریداری کنید و یا برای ساخت کالای مورد نظر خودتان سفارش ساخت بدهید.

اما اگر به عنوان فروشنده عضو سایت شده اید می توانید فروشگاه اختصاصی رایگان داشته باشید. این فروشگاه با آدرس اختصاصی در اختیار شما قرار می گیرد و می توانید محصولات خودتان را در آن عرضه کنید. ضمن اینکه امکان قبول سفارش های ساخت کالا هم برای شما فراهم می شود.