آموزش نقاشی کت نوار (گربه سیاه دختر کفشدوزکی)

آموزش نقاشی کت نوار (گربه سیاه در لیدی باگ) به صورت گام به گام در اختیار شما قرار گرفته است تا بتوانید این شخصیت کارتونی دوست داشتنی را طراحی کنید.

آموزش نقاشی لیدی باگ و کت نوار گام به گام

قطعا شما هم یکی از طرفداران پر و پا قرص کارتون زیبا و جذاب دختر کفشدوزکی هستید. کارتونی که با شخصیت ها و قهرمان های دوست داشتنی اش خیلی معروف شده است. ما در سایت بساز و بفروش آموزش نقاشی دختر کفشدوزکی را پیش از این قرار داده بودیم که با استقبال بی نظیری روبرو شد برای همین تصمیم گرفتیم تا نقاشی کت نوار یا گربه سیاه را هم به صورت گام به گام به شما آموزش بدهیم. این مطلب از سایت راهنمای نقاشی آسان ترجمه و بازگردانی شده است.

آموزش نقاشی کت نوار

آدرین آگرست (Adrien Agreste) پسر نوجوانی است که در فرانسه زندگی می کند و یک مدل است. او پس از اینکه به پیرمردی به نام استاد فو کمک کرد به عنوان یکی از دو ابرقهرمان آینده انتخاب شد. استاد فو حلقه ای به نام Cat Miraculous داد که به کمک آن می تواند به گربه سیاه یا کت نوار تبدیل شود. کت نوار با همکاری دختر کفشدوزکی یا همان مرینت دوپن چنگ تلاش می کنند تا پاریس را از شر هاوک شیطان صفت نجات دهند.

عکس آموزش نقاشی دختر کفشدوزکی

حالا نوبت شماست که وارد دنیای ابرقهرمان ها شوید و نقاشی آنها را بکشید:

نقاشی فرم صورت

نقاشی کت نوار را از صورتش شروع می کنیم. از یک خط منحنی برای کشیدن اطراف صورت استفاده کنید و دقت داشته باشید که این دو خط منحنی در یک نقطه صاف چانه به همدیگر می رسند.

آموزش نقاشی کت نوار ساده

حالا به سراغ کشیدن موهای گربه سیاه می رویم. برای کشیدن هر یک از دسته های مو از یک جفت خط منحنی استفاده کنید که در یک نقطه به هم می رسند. از دسته موی بلند و پهن در قسمت پیشانی و از دسته موهای کوتاه تر در کناره های سر استفاده کنید. به کمک خطوط منحنی موها را در قسمت بالایی سر محصور کرده و دسته های مو را به صورت بافت در بیاورید.

آموزش نقاشی کت نویر

گوش های کت نوار را بالای سرش بکشید. برای هر کدام از گوش ها باید یک مثلث منحنی رسم کنید که با دو خط منحنی محصور می شود. قسمت داخلی هر گوش را هم با یک خط منحنی مشخص کنید.

آموزش نقاشی کت نوار و لیدی باگ

در این مرحله از آموزش نقاشی کت نوار به سراغ نقاب و لبهای او می رویم. با استفاده از خطوط منحنی اطراف ماسک گربه سیاه را بکشید. سپس به کمک چند خط دیگر فرم بینی و دهان و چانه او را بوجود بیاورید.

آموزش کشیدن نقاشی کت نوار

همانطور که می بینید بیشترین قسمت نقاشی کت نوار با خطوط منحنی رسم می شود. برای چشم ها هم از همین خطوط باید کمک بگیرید. موقع کشیدن چشم ها خطوط را به آرامی به اطراف چشم بکشید. درون چشم گربه سیاه دو دایره داخل هم بکشید و دایره داخلی را سایه بزنید تا مردمک چشمش شکل بگیرد.

آموزش نقاشی کودکانه کت نوار

نقاشی بدن کت نوار

برای کشیدن گردن کت نوار باید دو خط کوتاه و خمیده را از پایین سر رسم کنید. در بین این دو خط دو خط دیگر بکشید تا یقه لباس درست شود. در زیر یقه یک دایره بکشید و داخل آن را به شکل زیر طراحی کنید.

اموزش نقاشی کیوت کت نوار

با یک خط خمیده و بلند شانه های کت نوار را بکشید. و آستین های او را با خطوطی به سمت پایین رسم کنید.

آموزش نقاشی کت نوار گام به گام

آستین دیگر را هم به همین شکل نقاشی کنید.

دانلود آموزش نقاشی کت نوار

با چند خط کوتاه جزئیات لباس گربه سیاه را بکشید تا نقاشی کت نوار شما شکل حرفه ای تری پیدا کند.

آموزش طراحی کت و شلوار مردانه

رنگ کردن نقاشی گربه سیاه

حالا به انتهای آموزش نقاشی کت نوار رسیده ایم و می توانید نقاشی تان را رنگ آمیزی کنید. سایه زدن در نقاشی را فراموش نکنید.

آموزش نقاشی لیدی باگ و کت نوار گام به گام

اگر با کشیدن گربه سیاه علاقه پیدا کردید که انواع دیگر گربه ها را هم بکشید می توانید آموزش نقاشی گربه و ۶۰ الگوی نقاشی گربه را در سایت ما دنبال کنید.

امیدواریم که از این آموزش خوشتان آمده باشد. اگر سوال یا نظری داشتید حتما در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

ساختمش

درسا داودی

رها فروغ

حسام حسن پور

     
5/5 (1 نظر)

14 دیدگاه‌ها

  1. من میگم ممکنه دختر کفشدوزکی وگربه سیاه وجود داشته باشه من خودم دختر کفشدوزکی هستم

  2. سلام من فقط و فقط میخواستم بگم که یکی از بزرگ ترین طرفتار دختر کفشدوزکی و گربه سیاه هستم😍😍😚😙😘

  3. عالی هم کلاسی من هم تونست بکشه خودمم کشیدم خیلی خوب بود🌹🌹🌹🌹🌹🌹

  4. سلام من فقط میخواستم بگم که فقط فقط طرفدار دخترکفشدوزکی و گربه‌ سیاه هستم من دخترکفشدوزکی را خیلی دوست دارم و در خوانواده ما من دخترکفشدوزکی هست

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید