یکشنبه , ۴ آبان ۹۹

آموزش نقاشی دختر کفشدوزکی مرحله به مرحله

آموزش نقاشی دختر کفشدوزکی یکی از سوژه های پرطرفدار خصوصا برای کسانی است که فیلم دختر کفشدوزکی را دیده اند و این شخصیت را دوست دارند.

عکس آموزش نقاشی دختر کفشدوزکی

بساز و بفروش (B&B) | بکش – دختر کفشدوزکی یکی از شخصیت های کارتونی است که این روزها خیلی طرفدار پیدا کرده است. در این مطلب می خواهیم آموزش نقاشی دختر کفشدوزکی را در اختیار شما قرار بدهیم تا بتوانید مرحله به مرحله با کشیدن این شخصیت آشنا شوید. اگر به کشیدن نقاشی های کودکانه علاقه دارید می توانید مطالب زیر را هم دنبال کنید:

آموزش نقاشی فانتزی دختر کفشدوزکی

کار نقاشی دختر کفشدوزکی را با طراحی صورت آن شروع می کنیم. برای این کار یک خط خمیده بلند بکشید و در بین کشیدن این خط یک فرورفتگی ملایم در محل چانه دختر کفشدوزکی بوجود بیاورید.

عکس آموزش نقاشی

حالا موهای دختر کفشدوزکی را بکشید. این کار را با یک سری از خطوط منحنی که بر روی همدیگر همپوشانی دارند انجام دهید تا قسمت بالای سر دختر کفشدوزکی شکل بگیرد. برای جلوی پیشانی هم از چند خط منحنی کمک بگیرید که به صورت دو به دو در انتها به یکدیگر برسند و چتری موها را در جلوی صورت به وجود بیاورند.

عکس آموزش نقاشی دختر کفشدوزکی ساده

از دو جفت خط منحنی که به صورت دو به دو در انتها به یکدیگر می رسند استفاده کنید تا موهای آویزان جلوی گوش را در دو طرف صورت دختر کفشدوزکی بکشید.

عکس آموزش طراحی دختر کفشدوزکی

در این مرحله از آموزش نقاشی دختر کفشدوزکی باید گوش ها را بکشید. علاوه بر گوش دو خط مورب در دو طرف سر بکشید که به صورت خیلی تیزی به هم برسند و ادامه نقاب دختر کفشدوزکی را بسازد.

عکس آموزش گام به گام نقاشی

برای کشیدن گردن دختر کفشدوزکی باید دو خط عمودی از زیر صورت به سمت پایین بکشید و انتهای پایینی آن را با یک خط منحنی به هم وصل کنید.

عکس آموزش گام به گام نقاشی دختر کفشدوزکی

با کشیدن دو خط منحنی از ناحیه گردن به سمت بیرون و سپس پایین آمدن این خطوط، شانه ها و تنه را برای نقاشی شما شکل می دهد. با چند دایره نامنظم خال های روی لباس دختر کفشدوزکی را ترسیم کنید.

آموزش مرحله به مرحله نقاشی دختر کفشدوزکی

از دو طرف سر دختر یک دم اسبی بکشید. برای کشیدن دم اسبی باید چند خط منحنی بکشید که مبدا آنها یکی است و انتهای آنها به شکل تیز به یکدیگر وصل می شود.

عکس آموزش مرحله به مرحله نقاشی دختر کفشدوزکی

با چند خط منحنی ساده جزئیات موهای نقاشی تان را بکشید. در این مرحله باید نقاب دختر کفشدوزکی، چشم ها و مژه های آن را هم طراحی کنید.

عکس نقاشی دختر کفشدوزکی

در آخرین مرحله از آموزش نقاشی دختر کفشدوزکی باید خال های روی نقاب را بکشید و بینی و دهان نقاشی را ترسیم کنید.

عکس نقاشی دختر کفشدوزکی

حالا می توانید نقاشی خودتان را رنگ آمیزی کنید.

عکس دختر کفشدوزکی

فیلم آموزش نقاشی دختر کفشدوزکی

در ویدئوی زیر می توانید مراحل کشیدن نقاشی دختر کفشدوزکی را به صورت گام به گام مشاهده کنید:

 

این نقاشی زیبا را بکشید و اگر درباره آموزش نقاشی دختر کفشدوزکی سوال یا نظری داشتید حتما در بخش نظرات با ما در میان بگذارید. اگر این نقاشی را کشیدید از طریق گزینه «ساختمش» عکس آن را برای ما ارسال کنید تا در انتهای همین مطلب منتشر کنیم.

ما سایت بسازوبفروش را درست کرده ایم تا رونقی به بازار کسب و کار مشاغل خانگی بدهیم. پس همین الان دست به کار شوید و به کمک آموزش های رایگان سایت ما درآمدزایی را شروع کنید.

ساختمش

N

4.1/5 (9 نظر)

7 نظر

 1. عالی بود❤❤❤

 2. واقعا بی نظر بود

 3. پانیذ پورکاظم

  عالی بود من خودم یک طرفدار ویژه دختر کفشدوزکی هستم پیشنهاد می کنم کارتون دختر کفشدوزکی رو ببینید و این فایل رو هم ببینید و نقاشی رو حتما بکشید

 4. پانیذ پورکاظم

  کیمیا با نصرت کاملا موافقم حتما کارتون دختر کفشدوزکی رو ببین.

 5. پانیذ پورکاظم

  کیمیا با حضرت موافقم گل گفتی

 6. گلم چند سالته ؟؟؟؟؟

 7. استعلام جرایم رانندگی خودرو

  عالیی بود مث همیشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *